Na 25 jaar wachten is het eindelijk zover!
Musical ‘De Tocht’ laat de magie van De Elfstedentocht tot leven komen in een speciaal gebouwd theater met een ijsvloer van 2.000m2. Voor iedereen die ervan droomt om ooit nog een Elfstedentocht mee te maken: ‘It giet oan’!
De Tocht vertelt het verhaal van afzien, doorzetten en de kracht van vriendschap.
Vijf jeugdvrienden sluiten een pact: “Later als we groot zijn, rijden we samen de Elfstedentocht”. In de winter van 2023 maakt belofte schuld, zeker nu één van de vrienden een geheim bij zich draagt en er meer op het spel staat dan enkel het halen van het kruisje.
De musical vindt plaats in een speciaal gebouwd theater in Leeuwarden. Met de nieuwste theatertechnieken, meteorologische special effects en een immense 360° ijsvloer komt de Elfstedenmagie voelbaar tot leven!
Vanaf uw opstapplaats rijden we via De Zwette (het water waar de Elfstedentocht start) naar het Theater in Leeuwarden waar om 14.00u. de musical aanvangt. Na de voorstelling vertrekken we uit Leeuwarden en rijden via de Bonkefeart naar ons restaurant voor een heerlijke warme stamppot met toetje. Hierna wordt u weer naar uw opstapplaats gebracht.
(Op 3 en 6 januari aanvang musical: 15.00u.)
De prijs is inclusief:
- 1e rang zitplaats
- stamppotdiner
Opstapplaatsen:
Hoogkerk-Leek-Drachten-Heerenveen-Grou