Steden als Wenen en Salzburg in Oostenrijk zijn onlosmakelijk verbonden met de bekende muziek van Johan Strauss, Franz Léhar en Robert Stolz. Prachtige monumentale gebouwen en fraai beschilderde huizen kenmerken eveneens dit land en de steden.
Programma:
1e dag. heenreis
’s Morgens vertrek. Vanaf diverse opstapplaatsen rijden wij via een koffie-, lunch- en theestop naar Oostenrijk. ‘s Avonds dineren in het hotel in St. Georgen.
2e dag Salzburg
Na het ontbijtbuffet naar Salzburg, de geboortestad van Mozart, bekend om de Festspiele en haar schat aan bezienswaardigheden en gezellige sfeer. O.l.v. een stadsgids verkennen wij de stad met o.a. het Mirabell Schloss (uit 1606) met de mooie slottuinen, de Dom, Oude Markt en de Peterskerk. Ook blijft er tijd over om zelf op verkenning uit te gaan en te winkelen. ’s Avonds dineren in het hotel.
3e dag Wenen.
Na een vroeg ontbijt op weg naar Wenen. Bezichtiging van de historische wereldstad, o.a. het Prater, de Opera, het Raadhuis, de Maria Hilferstraße, dé winkelstraat van Wenen, het Parlementsgebouw en de Hofbrug. Het ene nog indrukwekkender dan het andere dat wij u zullen laten zien i.o.m onze stadsgids. ’s Avonds dineren in het hotel.
4e dag Salzkammergut
Een schitterende natuurtocht langs de Bergmeren van Salzkammergut.
5e dag.
Terugreis naar Nederland. Na een vroeg ontbijt vangt de terugreis aan.
Hotel ‘Weisman’ een uitstekend 3-sterrenhotel in St.Georgen am Attergau, gelegen in het centrum. Alle kamers met comfort. Verder heeft het hotel lift, buitenbad met terras.
Inclusief:
- reis per comfort class touringcar
- welkomstdrankje
- 4x overnachting met ontbijtbuffet
- 4x diner in het hotel
- gids in Wenen
- gids in Salzburg
Toeslag 1 pers. kamer € 45,00
Opstapplaatsen:
Hoogkerk-Leek-Drachten-Heerenveen-Joure-Lemmer