Je moet er een keer geweest zijn om te kunnen zeggen “London is the place for me”. Want deze stad heeft ontzettend veel om je te vermaken. Vanaf het ontbijt tot en met het diner, daarvoor, daartussen en daarna maakt de overvloed aan cultuur, geschiedenis en tradities een bezoek aan Londen tot een ware happening.
4 dagen Londen, te gast bij de Royals
Dag 1: Heenreis Calais – veerboot – Dover naar Londen
Vanaf uw opstapplaats rijden wij naar de omgeving Breda voor een koffiestop en vervolgens naar Calais voor de overvaart over één van de meest bevaren zee-engten ter wereld. Na de White Cliffs of Dover verlaten te hebben rijden we door de heuvels van Kent naar Londen, waar u drie overnachtingen verblijft.
Dag 2: Royals Londen
Na het ontbijt ontdekt u de wereldmetropool. U verkent Londen tijdens een stadsrondleiding. Daarbij ziet u de hoogtepunten van de stad van dichtbij. Indrukwekkende gebouwen zoals het House of Parliament, de St. Paul’s Cathedral, de Tower Bridge als ook Buckingham Palace zullen u inspireren. ’s Middags is er vrije tijd en kunt u een bezichtiging van de Tower of Londen op uw programma zetten. Deze werd in het jaar 1066 door William de veroveraar gebouwd en telt tot de beroemdste vestingen ter wereld. De oude Koninklijke residentie biedt een fascinerende blik in een bijna 1000 jarige geschiedenis. Bijzonder bezienswaardig zijn de dure kroonjuwelen, die uit bijna 24.000 edelstenen bestaan. Aan het einde van de dag brengt de chauffeur u terug bij het hotel.
Dag 3: Maritiem Londen
’s Morgens start u met een boottocht (excl. reissom) op de Theems bij de Westminster Bridge en vaart voorbij aan Londen Eye en de bekende Tate Modern, onder de Tower Bridge door tot aan Greenwich. Wandelt u hier door het mooie parklandschap en bezichtigt u in de Royal Observatory de legendarische Null Meridian. Evenzo bezienswaardig is de Cutty Sark, het snelste zeilschip uit zijn tijd. Het was de laatste klipper, die voor de zeehandel gebouwd werd en is tegenwoordig een museumschip. Vanuit Greenwich hebben wij een prachtig uitzicht op Canary Wharf, de bankenregio van Londen.
’s Middag vrije tijd om zelf wat te ondernemen. Hierna terug naar het hotel.
Dag 4: Terugreis
Vandaag nemen we helaas weer afscheid van Londen. Via Dover verlaten we Engeland. De overvaart geschiedt weer met één van de moderne ferries van P&O. Hier aan boord kunt u nog lunchen en tax free inkopen. Vanuit Calais rijden we via Gent en Antwerpen terug naar het Noorden. Wij hopen dat u bij terugkomst ook daadwerkelijk kunt zeggen “London is the place for me”.
Inclusief:
- reis per luxe touringcar
- 3x overnachting met ontbijtbuffet
- excursies
- retour veerboot
- gids in Londen
Toeslag 1 persoonskamer € 180,00
7 april, 4 mei en 21 september verblijf in ***Hotel Ibis London Excel Docklands. Een prima middenklas hotel met restaurant, bar en lift. Gelegen aan de Western Gateway Royal Victoria Dock te Londen. London Docklands, in het hart van zuidoost Londen, is cool, kosmopolitisch en in opkomst met talloze bars en restaurants aan de waterkant.
26 oktober verblijf in Novotel London Brentford, een prima middenklas hotel met restaurant, bar en lift. Gelegen aan de Great West Road te Londen.
Opstapplaatsen:
Hoogkerk-Leek-Drachten-Heerenveen-Joure-Lemmer
Let op: voor deze reis dient u in het bezit te zijn van een geldig paspoort.