Dagtocht naar de Woonboot van Nelis en Leentje

Geen echte woonboot maar een geheel nieuw pand voor dit muzikale duo. Ze hebben een museum met een verzameling voorwerpen uit grootmoeders tijd, waarbij Nelis een rondleiding geeft. Na de drentse koffietafel pakt Nelis zijn accordeon en samen met Leentje maken ze er een gezellig meezingfeest van.

Programma:
's Morgens vertrek vanaf verschillende opstapplaatsen uit het noorden, hierna vertrekken we naar ons koffieadres in het mooie museumdorp Orvelte. Na de koffie met gebak krijgt u de gelegenheid om rond te kijken in dit oude dorp. Vervolgens maken we een prachtige route door de bossen en langs heidevelden, naar Nelis en Leentje in Emmererfscheidenveen. eerst maken we een bijzondere rondleiding door het museum met z'n nostalgische winkeltje en oude spulletjes, onder leiding van Nelis.
Hierna gaan we aan tafel voor een drentse koffietafel. Aansluitend een muzikaal optreden van Nelis en Leentje, Leentje zingt en Nelis speelt prachtige meezingers op zijn accordeon.
Na een ruime oponthoud brengt de chauffeur u hierna weer terug naar uw opstapplaats.

De prijs is inclusief:
- bezoek aan museumdorp Orvelte
- koffie met gebak
- drentse koffietafel, met soep en gehaktbal
- live muziek
- luxe touringcar met chauffeur

 

Deze reis vertrekt op:
€ 44,-